Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

1czerwca, w Dzień Dziecka, szkoła wita swoich podopiecznych szeroko otwartymi drzwiami oraz atrakcyjnymi zajęciami I zabawami. Tak było i w tym roku. Dzień ten poświęciliśmy na gry i zabawy sportowe, w których brali udział wszyscy chętni uczniowie. Dzieci z klas młodszych doskonale bawiły się podczas rywalizacji zespołów. Nie było przegranych, wszyscy dotarli do mety.  Dużym powodzeniem cieszyły się natomiast wśród uczniów z klas IV –VI rozgrywki w piłkę nożną, w którą grali zarówno chłopcy, jak i dziewczynki.

Obchody Dnia Dziecka uświetniły swoimi występami dziewczynki z klasy V i VI, które zatańczyły trzy tańce nowoczesne. Ich występ bardzo spodobał się zgromadzonej publiczności, która nagrodziła tancerki gromkimi brawami.

Następnym punktem programu były zorganizowane przez samorząd uczniowski wybory „Najbardziej kulturalnego ucznia / uczennicy”.

Spośród nominowanych uczniów tytuł „Kulturalnego Ucznia” otrzymał Patryk Rykaczewski z klasy III oraz Kacper Gumiężny z klasy VI. „Kulturalną Uczennicą” została Julia Żyłowska z klasy II i Julia Ponichtera z klasy IV. Laureaci zostali udekorowani medalami. Gratulujemy!

Wszyscy bawili się wspaniale, szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.