Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

7 grudnia 2015 r. naszą szkołę odwiedził szczególny gość– Jego Ekscelencja ks. biskup Tadeusz Bronakowski oraz proboszcz tutejszej parafii . Wizyta tak niezwykłego gościa była wyjątkowym wydarzeniem dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Czcigodnego gościa w imieniu całej społeczności szkolnej  powitała pani dyrektor, Agnieszka Choromańska. Następnie słowa powitania wygłosili uczniowie.
Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Uczniowie na długo zapamiętają słowa, które skierował do nich  ks. biskup. Na zakończenie wizyty ks. Biskup udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa i udał się na spotkanie z nauczycielami . Ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczestników spotkania.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.