Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa.

25 listopada w oddziale przedszkolnym obchodzono Dzień Pluszowego Misia, podczas którego każde dziecko przyszło ze swoim ulubionym pluszakiem. Podczas Dnia Pluszowego Misia dzieci poznały historię powstania misia. Prowadzone były różne zajęcia związane z pluszowymi misiami, m.in. taniec z misiem, zabawy ruchowe z misiem. Dzieci wykonywały prace plastyczne, których bohaterem był oczywiście przesympatyczny miś. Przedszkolaki poznały również różne bajki o misiach.
Dzieci chętnie uczestniczyły we wszystkich zajęciach i z wielką radością opowiadały o swoich ukochanych przytulankach. Pozowały również do zdjęcia w fotobudce. Na przerwach gościliśmy uczniów z innych klas, którzy chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy. Dzień Pluszowego Misia dostarczył przedszkolakom wiele uśmiechu oraz radości.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.