Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

Wszyscy swoje święto mają

Tańczą, skaczą i śpiewają

Przedszkolaki przykład dają

i też swoje święto mają”.

 

20.09.2023r.  dzieci z oddziału przedszkolnego obchodziły „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. 

Już od samego rana panowała wesoła atmosfera. Mamy pięknie udekorowały kolorowymi balonami salę przedszkolną i przygotowały drobne upominki.

Po przywitaniu się, dzieci odśpiewały piosenkę ,,Do przedszkola”. Następnie przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Było wesoło i kolorowo. Zabawy muzyczno – ruchowe: Chuchua i Choccolate przysporzyły dzieciom dużo radości i śmiechu. Odbył się również konkurs ,,Witaminowe segregowanie”, po którym wszyscy otrzymali jabłuszka z piękną dedykacją. Maluchy przechodziły próbę milczenia i uśmiechu oraz  malowały balony według własnego pomysłu. Podczas zabawy nie zabrakło zadań sprawnościowych, z którymi wszystkie dzieci doskonale sobie poradziły. W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor dokonała pasowania na przedszkolaka i złożyła maluchom najlepsze życzenia z okazji ich święta.

Impreza udała się znakomicie. Przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Obchody „ Dnia Przedszkolaka” zakończyły się wręczeniem pamiątkowych medali i słodkości, które przygotowały mamy.

Życzymy wszystkim przedszkolakom uśmiechu na każdy dzień oraz radosnego i twórczego pobytu w oddziale przedszkolnym.

 

 

 

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.