Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

11 maja 2022 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami wyjechali do MOK w Zambrowie na musical profilaktyczny ,,Cudowna Lampa Aladyna” w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Forte z Wrocławia.

,,Cudowna Lampa Aladyna” jest to jedna z najbardziej znanych baśni z ,,Księgi Tysiąca i Jednej Nocy”. To opowieść pełna ciepła, pogody i magii, spełniających się marzeń tych, które naprawdę na to zasługują i tym, którzy, by je spełnić, podejmują wysiłek. Ci zaś, którzy chcą chadzać drogami na skróty i wybierają kłamstwo, kończą marnie, choć – w tym muzycznym widowisku teatralnym -  również zabawnie.

Dzieci otrzymały lekcję – nie ufaj obcemu, słuchaj rodziców, nie oddalaj się od domu bez wiedzy opiekunów i najważniejsze – spełniaj swoje marzenia!

To przedstawienie zachwyciło wszystkich wspaniałymi piosenkami, barwną scenografią oraz pięknymi strojami aktorów. W ten wyjątkowy, magiczny i baśniowy świat wprowadziły małych widzów również zapierające dech w piersiach, nowoczesne projekcje multimedialne.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.