Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

21.04.2022r. w Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce przeprowadzono eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej ”MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”, które miały na celu wyłonienie czterech reprezentantów gminy do eliminacji powiatowych w/w konkursu. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice – Julia Żyłowska z klasy VIII i Martyna Godlewska z klasy V. Dziewczynki zaprezentowały się wspaniale. Julka uzyskała I miejsce i będzie reprezentować gminę Andrzejewo w eliminacjach powiatowych. Martyna natomiast zajęła III miejsce.

Dziękujemy dziewczynkom za godne reprezentowanie naszej szkoły. Gratulujemy sukcesu. Julce życzymy powodzenia w następnym etapie.

Julka Żyłowska okazała się najlepsza w swojej grupie wiekowej  w powiatowych eliminacjach konkursu wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Będzie reprezentować powiat w eliminacjach wojewódzkich.

Gratulacje!

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.