Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

9 kwietnia gościliśmy w Szkole Podstawowej w Starej Ruskołęce, gdzie odbywał się I Otwarty Turniej Szachowy Królewskie Szachy. Wystartowało w nim 96 zawodników m.in. z Warszawy, Łomży, Ostrołęki, Czyżewa, Ostrowi Mazowieckiej, Małkini, Wąsewa, Zambrowa, Ciechanowca. W tym licznym gronie nie mogło także zabraknąć zawodników ze Szkoły Podstawowej w Ołdakach – Polonii. Reprezentowali nas następujący uczniowie: Jakub Kowalewski, Piotr Przeździecki, Szymon Przeździecki, Natalia Sutkowska, Kamil Zaremba i Maksymilian Zaręba. Zawody rozgrywane były system szwajcarski na dystansie 7 rund, tempo gry: 10 minut + 5 sekund dla zawodnika

Mimo niedyspozycji zdrowotnej części naszych czołowych zawodników drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową w Ołdakach – Polonii zaprezentowała się bardzo dobrze. W kategorii D 13 drugie miejsce zajęła jedyna nasza reprezentantka, Natalia Sutkowska. Chłopcy walczyli bardzo dzielenie i dwóch naszych reprezentantów, mimo dużej konkurencji w kategorii chłopców do lat trzynastu, znalazło się w pierwszej dziesiątce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Dziękujemy uczniom za udział, a rodzicom za wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy do pań: Justyny Zaręby i Moniki Przeździeckiej.

 

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.