Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

26.02.2020 roku w Szkole Podstawowej im. 18 Dywizji Piechoty Ziemi Łomżyńskiej w Andrzejewie odbył się I GMINNY KONKURS WIEDZY „MOJA MAŁA OJCZYZNA - ANDRZEJEWO 2020”.
Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o gminie, w której mieszkamy, ukazanie elementów i cech środowiska lokalnego, poznanie historii i miejsc związanych z historią gminy, poznanie tradycji, poznanie sylwetek ciekawych ludzi związanych z życiem gminy oraz umiejętność określenia położenia gminy na tle kraju, województwa i powiatu.
Patronat honorowy nad konkursem objęli Wójt Gminy Andrzejewo Pani Beata Ponichtera oraz proboszcz parafii p.w. WNMP w Andrzejewie ks. dr Jerzy Kruszewski. Konkurs miał charakter turnieju wiedzy. W rywalizacji wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół Gminy Andrzejewo tj. SP Ołdaki Polonia, SP Stara Ruskołęka i SP Andrzejewo. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny w składzie: Natalia Kalinowska, Weronika Pieńkowska i Julia Żyłowska – kategoria klas IV-VI oraz  Piotr Mystkowski, Julia Ponichtera i Amelia Zaręba – kategoria klas VII-VIII. W obudwu  kategoriach drużyny zajęły III miejsce. Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.