Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

18 sierpnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wystąpili ze swoim programem artystycznym  podczas Dni Kukurydzy. Tym razem zaprezentowaliśmy montaż słowno – muzyczny pt. „Kocham Cię, Bajko”, podczas którego Baj (Mateusz Choromański) poprowadził widzów po Krainie Baśni Jana Christiana Andersena. Publiczność miała okazję usłyszeć piękne piosenki z baśni „Calineczka” i „Królowa Śniegu”, które wykonały dziewczynki z koła teatralnego „Ołdakowiaczki”: Angelika Świderska, Julia Żyłowska i Daria Gumiężna. W programie wystąpiły również Anna Kaczyńska, Weronika Pieńkowska i Elżbieta Orzepowska. Dziękujemy wykonawcom za piękne zaprezentowanie naszej szkoły.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.