Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

Postać Witolda Pileckiego  zapisała się piękną kartą w historii Polski.  Patriotyzm, odwaga i niezłomna postawa rotmistrza to dla młodych ludzi wzór do naśladowania. Dlatego 1 marca, z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych, została zaprezentowana w naszej szkole wystawa poświęcona życiu i działalności rotmistrza. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem młodszych i starszych uczniów, którzy oglądali zamieszczone fotografie i czytali udostępnione informacje dotyczące różnych okresów  z życia rotmistrza Witolda Pileckiego.  

Wszystkich miłośników historii zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i zapoznania się  z materiałami  prezentowanymi na wystawie.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.