Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W  naszej szkole zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W tym roku na ten „niezwykły dzień” czekaliśmy trochę dłużej, bo do  5 lutego 2018 r. Tego właśnie dnia powitaliśmy  w murach naszej szkoły  długo oczekiwanych gości i zaprezentowaliśmy ciekawy program artystyczny złożony z wierszy i piosenek o  babciach i dziadkach. Seniorzy ze wzruszeniem przypatrywali się  naszym występom, nagradzając nas gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia,  podziwiając  nasze prezentacje.  Na koniec uroczystości wręczyliśmy naszym gościom laurki, kwiatki i własnoręcznie wykonane upominki.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.