Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

21 listopada 2017 r. w Klubie 22 Wojskowego Ośrodka Kartograficznego w Komorowie odbył się XV Konkurs Recytatorski dla dzieci „ Ocalić od zapomnienia”. Tegoroczna edycja poświecona była twórczości Jana Brzechwy i zgromadziła sporą rzeszę uczestników z powiatu ostrowskiego.

 Naszą szkołę reprezentowało 6 uczennic:

w kategorii klas IV – VI uczennice:

  • Weronika Pieńkowska (klasa IV)
  • Angelika Świderska (klasa IV)
  • Julia Żyłowska (klasa IV)

w kategorii klas młodszych wystąpiły:

  • Martyna Godlewska (klasa I)
  • Natalia Sutkowska (klasa I)
  • Anna Jakubiak (klasa III).

Konkurencja była duża, ale odnieśliśmy podwójny sukces.  Angelika Świderska  zdobyła  III miejsca, a Julia Żyłowska otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy. Wszystkim dziewczynkom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.