Szkoła

Szkoła Podstawowa w Ołdakach Polonii
 
07-305 Andrzejewo
Ołdaki-Polonia
telefon: 86-271-70-48, fax: 86-271-70-48

17 października 2017 r.  okazał się niezwykłym dniem dla jedenastu pierwszoklasistów naszej szkoły. Tego właśnie dnia,  po wielu próbach  i wypełnieniu licznych  zadań,  do grona uczniów naszej szkoły dołączyli nasi młodsi koledzy. W  obecności Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców i starszych kolegów  zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania zadawane im przez Dobrą i Złą Wróżkę. Okazało się, że pierwszaki mają ogromną wiedzę dotyczącą naszej ojczyzny, szkolnej nauki oraz  zasad zachowania. Następnie  Pani Dyrektor Agnieszka Choromańska pasowała pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej w Ołdakach Polonii.  Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Aenean phasellus varius nunc tortor suscipit ac posuere.